┼Üroda 10 kwietnia przynios┼éa nam kolejne atrakcje jakie od kilku dni maj─ů miejsce w naszej szkole z okazji ÔÇ×Ekologicznego Tygodnia z MieciemÔÇŁ. Od wczesnych godzin porannych go┼Ťcili┼Ťmy u nas pracownik├│w ┼ü├│dzkiego O┼Ťrodka Doradztwa Rolniczego w Bratoszewicach ÔÇô p. Sylwestra Burtk─Ö p. Katarzyn─Ö Rolewsk─ů i p. Edyt─Ö Borczyk . Przygotowali oni dla uczni├│w klas 2, 3, i 4 naszego technikum intersuj─ůce wyk┼éady i prelekcje na temat upraw uproszczonych, pas├│w kwietnych i upraw miododajnych oraz RHD ÔÇô ma┼éego przetw├│rstwa . Nast─Öpnym punktem dzisiejszego programu by┼éy szkolne obchody Dnia Ziemi. Uroczysto┼Ť─ç przygotowan─ů przez Samorz─ůd Uczniowski pod kierunkiem p. Katarzyny Wojtczak, rozpocz─ů┼é program artystyczny utrzymany w konwencji telewizyjnego programu informacyjnego. ┼ü─ůczy┼é on w sobie elementy edukacyjne i humorystyczne o tre┼Ťciach ekologicznych, kt├│re w przyst─Öpny i zabawny spos├│b przybli┼╝y┼éy widzom zagro┼╝enia dla planety Ziemi p┼éyn─ůce ze strony wsp├│┼éczesnego cz┼éowieka. Wszyscy ┼Ťwietnie bawili si─Ö podczas pokazu mody ekologicznej oraz teleturnieju ÔÇ×Jeden z Dziesi─Öciu ÔÇô EkoManiakÔÇŁ. Zwyci─Özc─ů turnieju wiedzy og├│lnej i przyrodniczej zosta┼é Bart┼éomiej Szafra┼äski z kl. 1 TW. Gratulujemy uczestnikom, dzi─Ökujemy organizatorom i Radzie Rodzic├│w za ufundowanie nagr├│d dla finalist├│w konkursu.