8 stycznia 2020 r. w naszej szkole odbył się I etap konkursu „Żołnierze Wyklęci obudźcie Polskę!”.
Konkurs organizowany jest pod patronatem łódzkiego oddziału IPN dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych województwa łódzkiego przez Posła na Sejm RP Piotra Polaka, Posła na Sejm RP Roberta Telusa i Senatora RP Przemysława Błaszczyka oraz Starostę Kutnowskiego Daniela Kowalika. Do sprawdzenia swojej wiedzy przystąpiło 4 uczniów, z których komisja w składzie: p. Dorota Więckowska z i p. Ewelina Niciak oraz p. Daniel Kowalik wyłoniły trójkę zwycięzców.
I miejsce zajął Dominik Dutkiewicz, II miejsce wywalczyła Amelia Fidrysiak, a III miejsce zdobył Rafał Koczaski. Zwycięzcy przeszli do II etapu konkursu – rejonowego. Trzymajmy za nich kciuki!