12 stycznia 2020 roku po raz kolejny zagraliśmy razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy dla dziecięcej medycyny zabiegowej. Nasza szkoła złapała wiatr w żagle i aktywnie włączyła się w zbiórkę pieniędzy na zakup sprzętu do ratowania życia dzieci.

Dziewczyny z „żywieniówki” upiekły kilkaset ciasteczek- serduszek z logo WOŚP. Chłopaki z „mundurówki” przygotowali pokaz musztry i technik ewakuacyjnych, który zaprezentowali na głównej scenie Kutnowskiego Domu Kultury. A wolontariuszki z Samorządu Szkolnego dbały o to, aby zapełnić puszkę WOŚP. Dzięki zaangażowaniu uczniów Mieciusiowe Serce zebrało 982,99!

Sztab Mieciusiowe Serce tworzą: Pani Krystiana Czekalska (to jej zasługa, że gramy razem z WOŚP), Kapitan Zdzisław Pęgowski (nasz szkolny strażak), Pani Monika Ziębińska (opracowała tajemną recepturę wośpowych ciasteczek) oraz uczniowie, dla których każdy grosz dla WOŚP  na wagę złota!

Będziemy włączać się w pomoc dzieciom do końca świata i o jeden dzień dłużej. Siema!