Piątek 20 grudnia 2019 r. to ostatni dzień w szkole przed feriami świątecznymi. Uczniowie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Mieczysławowie rozpoczęli ten dzień od obejrzenia Jasełek. Przedstawienie zostało przygotowane przez uzdolnionych artystycznie uczniów pod kierunkiem Pani Marii Januszczak i Pani Anny Antczak. Treści zapraszające do refleksji oraz wspólny śpiew kolęd wprowadziły wszystkich w nastrój zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.
Świąteczne spotkanie stało się okazją do ogłoszenia wyników konkursu na najpiękniejszą kartkę świąteczną. Organizatorki – Pani Maria Januszczak i Pani Krystiana Czekalska – wręczyły nagrodę zwyciężczyni konkursu, którą została Amelka Fidrysiak z klasy I technikum architektury krajobrazu.
Słowa serdecznych życzeń Pani Dyrektor Danuty Krawczyk zakończyły spotkanie w świetlicy szkolnej, po którym uczniowie wraz z wychowawcami udali się do pracowni, by przedłużyć świętowanie poprzez klasowe spotkania wigilijne.
AZ