II Edycja KONKURSU PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ

W dniu marca 13 marca 2019r. w naszej szkole odbyła się II Edycja Konkursu Piosenki Obcojęzycznej. W tym roku tematem przewodnim była „Kobieta”. Organizatorem była p. Katarzyna Olkiewicz – nauczyciel języka angielskiego, we współpracy z p. Anną Antczak – nauczycielem języka niemieckiego i rosyjskiego.
Celem konkursu było propagowanie nauki języków obcych wśród młodzieży oraz międzyszkolna integracja uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Konkurs odbył się w dwóch kategoriach: występy solowe i zespołowe. Uczniowie mieli możliwość zaprezentowania swoich umiejętności językowych, artystycznych i wokalnych. W tym roku Jury przyznało nagrody: I, II, III miejsce i dwa wyróżnienia w kategorii „Solistów” oraz I i II miejsce w kategorii „Zespoły”. Uczennica naszej szkoły – Karolina Cywka zaprezentowała swoje umiejętności w w piosence Alicii Keys – „Girl on fire”, otrzymując wyróżnienie w kategorii „Soliści”.
Pozostałymi uczestnikami i laureatami konkursu byli uczniowie z zaprzyjaźnionych szkół podstawowych z Kutna, Witoni i Łaniąt oraz ze szkół ponadpodstawowych z Kutna.
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zapraszamy za rok! 🙂