Świetny występ naszych uczniów na Mistrzostwach szkół rolniczych w Starym Lubiejewie. Wracamy ze srebrem i brązem! 
W sobotę 16 marca uczniowie ZSCKR w Mieczysławowie wzięli udział w Mistrzostwach Szkół Rolniczych w tenisie stołowym pod honorowym patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Jana Krzysztofa Ardanowskiego. Do zawodów przystąpiło 16 chłopców i 16 dziewcząt z 9 szkół rolniczych reprezentujących 6 województw. Zawody rozgrywane były w Starym Lubiejewie w województwie mazowieckim. Naszą szkołę reprezentowali: Filip Jagodziński, Jakub Pawłowski, Magdalena Dębska i Wiktoria Pyszka. Uczniowie oprócz sprawdzenia swoich sił podczas rywalizacji sportowej mogli również zintegrować się z młodzieżą reprezentującą inne zakątki naszego kraju.
Dziękujemy i gratulujemy wspaniałych osiągnięć.
Wyniki naszych uczniów:
Kategoria chłopcy