Za nami II Ekotydzień z „Mieciem” pod patronatem Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi ⚘️⚘️⚘️

🩵 Udało się! Sobota – 13 kwietnia okazała się dla nas szczęśliwa… Pogoda dopisała, więc bez żadnych przeszkód mogliśmy celebrować zwieńczenie „II EkoTygodnia z Mieciem”, czyli Rodzinny Piknik Ekologiczny. Połączyliśmy to wydarzenie z Drzwiami Otwartymi, aby zaprezentować wszystkim atuty naszej szkoły.

⌛️⏳️ Punktualnie o 10.30 w sali gimnastycznej odbyło się uroczyste podsumowanie ekotygodnia. Koordynatorka i główna organizatorka całego przedsięwzięcia Pani Natalia Topólniak zaprezentowała przybyłym gościom, kolejne odsłony wydarzeń z poszczególnych dni.

Następnie Pan wicedyrektor Krzysztof Karolak złożył gorące podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tej proekologicznej imprezy o charakterze edukacyjnym: p. N. Topólniak, uczniom, nauczycielom, pracownikom obsługi i administracji.

‼️W szczególny sposób podziękowano sponsorom i partnerom szkoły wręczając oryginalne autorskie upominki w postaci pięknych szklanych miniogrodów. Po części oficjalnej uczestnicy pikniku mogli obejrzeć m.in. pokaz sprzętu ratowniczo – gaśniczego, spotkać się z przedstawicielami Lasów Polskich (Nadleśnictwo Kutno), zwiedzić obiekty szkolne.

🎉Dla najmłodszych przygotowane zostały warsztaty kreatywne przez Gabinet Terapeutyczny „Polerownia” oraz loteria z nagrodami.

✔️Nasza niezawodna Spółdzielnia Uczniowska jak zawsze pokazała swoje wielkie Serce, serwując wiele ekologicznych pyszności. Ofertę sklepiku wsparło Koło Gospodyń Wiejskich z Różanowic, prezentując swoje wspaniałe ciasta, słodkości i wytrawne przystawki.

🙏💜Dziękujemy przyjaciołom naszej szkoły za pomoc przy organizacji II Ekotygodnia z Mieciem i zapraszamy na III jego edycję już za rok.