Już wakacje

    19 czerwca 2019 roku w świetlicy szkoły spotkali się uczniowie klasy pierwszej i trzeciej, nauczyciele, rodzice i pracownicy szkoły. Zabrakło uczniów klasy drugiej, ponieważ, w ramach programu Erasmus+,  odbywają staż
w Nienburgu w Niemczech. Zebranych powitała dyrektor szkoły Danuta Krawczyk, podsumowała pracę szkoły w mijającym roku szkolnym, podziękowała uczniom za ogromny wkład pracy i udział w akcjach charytatywnych, zawodach sportowych, wyjazdach szkoleniowych, wycieczkach oraz wysoko oceniła zaangażowanie uczniów w promocję szkoły. Najlepsi uczniowie otrzymali świadectwa z biało-czerwonym paskiem i stypendium szkolne za wyniki w nauce. Stypendium w wysokości 500 zł otrzymali: Marcin Szymański, Damian Piotrowski, Patrycja Frątczak, Karolina Cywka i Maja Fabjańska. Uczniowie ci otrzymali również nagrody książkowe.  Nagrody książkowe za wyniki w nauce  otrzymali również: Małgorzata Zuchniewicz, Kacper Fidrysiak,  Szymon Skonieczny, Zuzanna Florczak. Za prace społeczne na rzecz szkoły i udział w akcjach na rzecz potrzebujących nagrody otrzymali: Karolina Cywka, Mateusz Maćczak, Sebastian Gontarek i Magdalena Dębska. Dyrektor szkoły doceniła zaangażowanie uczniów w zawodach sportowych i  pracę  w internacie i nagrodziła następujących uczniów: Karol Kowalski, Mateusz Ryniec, Dawid Zieliński, Dawid Kanas i Jakub Pawłowski. Uczniom klasy trzeciej, którzy  odbyli staże w Nienburgu  w Niemczech w poprzedniej edycji programu Erasmus+, wręczone zostały certyfikaty EUROPASS.

      Żartobliwym, wesołym posumowaniem roku była część artystyczna przygotowana przez uczniów klasy pierwszej pod kierunkiem wychowawczyni p. Anny Antczak.
Wszystkim rozpoczynającym wakacje  życzymy ładnej pogody, miłego wypoczynku w dobrym towarzystwie i do zobaczenia 2 września, kiedy zabrzmi pierwszy dzwonek.