Dzień Nauczyciela
W piątek, 12 października 2018 r., odbyła się uroczystość z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej. Po wprowadzeniu sztandaru szkoły i odśpiewaniu hymnu państwowego, dyrektor szkoły podziękowała wszystkim pracownikom, nauczycielom i uczniom za pracę, zaangażowanie i sumienne wykonywanie obowiązków. Następnie uczniowie klasy pierwszej złożyli ślubowanie. Dzień Edukacji Narodowej to w naszej szkole uroczystość promocji na wyższy stopień uczniów klasy mundurowej realizującej program bezpieczeństwa pożarowego. Po odczytaniu zarządzenia dyrektora szkoły uczniowie klasy drugiej uzyskali prawo do noszenia jednej belki na naramienniku munduru, a uczniowie klasy trzeciej – dwóch belek. Klasa czwarta pod opieką wychowawczyni przygotowała akademię na to wyjątkowe święto. Uczniowie klasy IV TMR wręczyli „Mietki 2018” – dyplomy dla nauczycieli przyznane w różnych kategoriach: „Boss Mietka”, „Idealny Nauczyciel Idealnej Klasy”, „Czadowy Kapitan”, „Nauczyciel Na Medal”, „Rajdowiec Mietka”, „Poliglotka Mietka”, „Szeryf Internatu”, „Nice Teacher” i „Ostatnia Deska Ratunku”. Na zakończenie uroczystości czwartoklasiści złożyli wszystkim życzenia.