Wakacje czas start! 🏖️

21 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Ach, co to był za rok❗️
Zwieńczenie ostatnich miesięcy edukacji rozpoczęło się wprowadzeniem sztandaru i odśpiewaniem hymnu państwowego. Potem dyrektor i zaproszeni goście wygłosili krótkie przemówienia. Swoją obecnością zaszczycili nas między innymi: przedstawiciel Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi – p. Teresa Słysz – Szadkowska- ekspert w departamencie oświaty i polityki społecznej w MR i RW, poseł na Sejm Rzeczpospolitej Polskiej p. Tadeusz Woźniak oraz przedstawiciele firm zaprzyjaźnionych ze szkołą.
Następnie przyznano stypendia oraz wręczono nagrody uczniom za wyniki w nauce i zaangażowanie w życie szkoły. Finałem uroczystości była krótka część artystyczna 🎤przygotowana przez uczniów klas pierwszych.
Słonecznych wakacji ☀️i do zobaczenia we wrześniu❗️