Wakacje czas start! 馃彇锔

21 czerwca odby艂o si臋 uroczyste zako艅czenie roku szkolnego. Ach, co to by艂 za rok鉂楋笍
Zwie艅czenie ostatnich miesi臋cy edukacji rozpocz臋艂o si臋 wprowadzeniem sztandaru i od艣piewaniem hymnu pa艅stwowego. Potem dyrektor i zaproszeni go艣cie wyg艂osili kr贸tkie przem贸wienia. Swoj膮 obecno艣ci膮 zaszczycili nas mi臋dzy innymi: przedstawiciel Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi – p. Teresa S艂ysz – Szadkowska- ekspert w departamencie o艣wiaty i polityki spo艂ecznej w MR i RW, pose艂 na Sejm Rzeczpospolitej Polskiej p. Tadeusz Wo藕niak oraz przedstawiciele firm zaprzyja藕nionych ze szko艂膮.
Nast臋pnie przyznano stypendia oraz wr臋czono nagrody uczniom za wyniki w nauce i zaanga偶owanie w 偶ycie szko艂y. Fina艂em uroczysto艣ci by艂a kr贸tka cz臋艣膰 artystyczna 馃帳przygotowana przez uczni贸w klas pierwszych.
S艂onecznych wakacji 鈽锔廼 do zobaczenia we wrze艣niu鉂楋笍