Guta tarde! 🙂

Dzisiaj zakończyliśmy i podsumowaliśmy dwutygodniowe praktyki zawodowe, które odbyliśmy w Portugalii, w ramach akredytacji programu Erasmus +, nr projektu 2023-1-PL01-KA121-VET-000124909.

Ten wyjątkowy dla nas czas szybko minął, ale pozostaną z nami wspomnienia związane z nowo poznanymi ludźmi jak i z miejscami, które mogliśmy zwiedzić.

🚜 Technicy mechanizacji rolnictwa i agrotroniki pod okiem swojego instruktora dokonali przeglądu silnika w ciągniku rolniczym i sprawdzili stan techniczny przewodów. Przy okazji, dokonali kilku drobnych napraw.

🌼🌾🌱🪻🏵️Uczniowie architektury krajobrazu zajmowali się projektami roboczymi wybranych typów kompozycji roślinnych, wykorzystując do tego różne techniki, w tym komputerowe.

🫔🌮🥙Technicy żywienia i usług gastronomicznych pomagali w portugalskiej restauracji przygotowując kolejne posiłki i serwując je gościom. Dzisiejszą specjalnością były tutejsze tapas, czyli małe przekąski.

Każdego dnia poznawaliśmy coś nowego, poszerzając tym samym nasze kompetencje zawodowe jak i kulturowe.

Kończąc naszą portugalską przygodę odwiedziliśmy także Porto – jedno z największych i najpiękniejszych miast Portugalii. Podczas rejsu statkiem mieliśmy okazję podziwiać niesamowitą architekturę tego miejsca. 🛳️🚡

Ten wyjazd na długo zostanie w naszej pamięci.

Do zobaczenia w szkole! 😃

Adeus Portugalio! 🙂🇵🇹