Nasze praktyki zawodowe w ramach projektu 2023-1-PL01-KA121-VET-000124909 właśnie zakończyły swój pierwszy tydzień!
Oto co porabialiśmy w ostatnim czasie.

Technicy Architektury Krajobrazu mieli pełne ręce pracy. Oceniali stan gleby, pielęgnowali drzewa i krzewy oraz opracowywali plany ogrodów. Mieli również okazję do zapoznania się z pracami szkółkarskimi 🌱.

Z kolei Technicy Mechanizacji Rolnictwa i Agrotroniki zapoznali się z różnymi formami produkcji roślinnej, zastosowania nawozów w gospodarstwie ekologicznym oraz metodami zwalczania chorób, szkodników i chwastów. Jednak przede wszystkim mieli okazję prowadzić naprawy i przeglądy maszyn i urządzeń rolniczych oraz poznać zasady ich użytkowania.

Technicy żywienia i usług gastronomicznych wspierali natomiast ekipę kuchni restauracyjnej w przygotowaniu lunchu. Wykonywali także prace porządkowe, przystawki oraz desery. 🥐🥞

Intensywne dni pełne nauki 📚 i praktycznego doświadczenia za nami.

Dobiliśmy do półmetka naszego pobytu w Portugalii 🇵🇹.
Przed nami, ciekawie zapowiadający się weekend. 🎉

Przesyłamy słoneczko ☀️☀️☀️!