Kolejne dni naszych praktyk zawodowych za nami! 🇵🇹🇵🇱

Oto krótkie podsumowanie ostatnich dni naszych techników mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, techników żywienia i i usług gastronomicznych oraz techników architektury krajobrazu, przebywających w Portugalii w ramach realizacji projektu 2023-1-PL01-KA121-VET-000124909. 🚜🥐🥞🪻🌳
Technicy mechanizacji rolnictwa i agrotroniki poznali organizację pracy w gospodarstwie rolnym, a także zapoznali się ze standardami UE dotyczącymi jakości, bezpieczeństwa zdrowotnego produktów ekologicznych oraz ochrony środowiska.

Młodzież z kierunku technik żywienia i usług gastronomicznych 🥞🥐🧅 zapoznała się natomiast z zasadami planowania i organizacji żywienia w zakładzie gastronomicznym.

Odbyła się także praktyka z utrzymania i pielęgnacji terenów. Technicy architektury krajobrazu wykonywali różnorodne prace na świeżym powietrzu! 🌳🪻🪷🌷
Podczas wizytacji ogrodu przygotowywali szkice terenowe oraz dokumentację fotograficzną. Następnie przystąpili do prac szkółkarskich.

Po każdym dniu praktyk spotkaliśmy się, aby podsumować efekty uczenia się oraz omówić ewentualne problemy lub niedogodności.

Nie możemy się doczekać, co przyniosą kolejne dni! 😁🙂