Dziś w naszej szkole odbył się finał II międzyklasowego Turnieju piłki siatkowej o Puchar Dyrektora naszej szkoły. 🏆🏐

Uczniowie rozegrali dzisiaj dwa mecze półfinałowe, mecz o trzecie miejsce i finał, podczas którego Dyrektor naszej szkoły p.Dominik Królak wybrał najlepszego zawodnika turnieju. Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Karol Sawicki z klasy 3 TMs. 💪😁

🏆💪 W turnieju zwyciężyła klasa 3 TMs, 🥈drugie miejsce zajęła klasa 5 TMŻ, 🥉trzecie klasa 4 TMA, 🏅a na czwartym miejscu turniej zakończyła klasa 1 TMs.

Nagrody dla uczestników naszego turnieju zostały ufundowane przez Radę Rodziców😍 oraz Naszą Uczniowską Spółdzielnię z Sercem.💚❤️

Główną nagrodą jest dofinansowanie do wycieczki szkolnej dla zwycięskiej klasy w kwocie 500 zł. 🎉🎁💵