Uroczyste Śniadanie Wielkanocne w klasie III TMA.

W Wielkanoc dzwonią dzwony, ogłaszając światu radość, że Chrystus zmartwychwstał. Potem cała rodzina zasiada do uroczystego śniadania.

Chcąc poczuć atmosferę i nastrój zbliżających się świąt, również uczniowie klasy III TMA wraz z wychowawcą zorganizowali Uroczyste Śniadanie Wielkanocne, na które zaprosili wyjątkowych gości- dyrektora szkoły Dominika Królaka, wicedyrektora Krzysztofa Karolaka oraz panią kierownik praktycznej nauki zawodu Agnieszkę Suchorzewską.
Przy wspaniale pachnącym i pięknie wyglądającym stole wytworzyła się miła, serdeczna atmosfera, i tylko życzyć, aby nastrój świątecznej radości przetrwał w nas jak najdłużej.

Taka uroczystość nie byłaby możliwa bez ogromnego zaangażowania rodziców, za co serdecznie dziękujemy.