💚 Dni Otwarte naszej szkoły! Odsłona pierwsza. 😉
🎓 W murach szkoły gościliśmy dzisiaj uczniów ósmych klas ze Szkoły Podstawowej Nr 4 i Nr 5 z Kutna, ze szkoły w Byszewie oraz z Daszyny. Nasi goście uczestniczyli w warsztatach zawodowych przygotowanych specjalnie dla nich. 🚜 Próbowali swoich sił uczestnicząc w zajęciach praktycznych z pełnej diagnostyki ciągnika John Deere. Zobaczyli w jaki sposób wykorzystuje się nawigację w rolnictwie precyzyjnym 4.0. Uczestniczyli w warsztatach z programowania parametrów pracy ciągników i maszyn rolniczych na symulatorach. 🥮 W pracowni żywienia dekorowali mazurki. 🐕‍🦺 Odwiedzajac klasę weterynarii uczyli się zakładać opatrunki oraz osłuchwać zwierzęce serducha. 🪴 Ostatnim punktem programu była możliwość wykonania mini ogrodu w słoikach, oczywiście jako zachęta do wyboru kierunku technik architektury krajobrazu.
Dzień minął nam na wspaniałej zabawie, którą nadzorowała nasza SZKOLNA MASKOTKA! 🐝