‼️ Instytut Ochrony Roślin w Poznaniu organizował konkurs dla uczniów szkół średnich o profilu rolniczym pod hasłem „Zrównoważone rolnictwo.” Uczestnicy mieli wykonać projekt logo dla rolnictwa zrównoważonego. Wykonane projekty musiały posiadać uzasadnienie, które również było oceniane przez komisję konkursową. Zgłoszono kilkadziesiąt prac ze szkół z całej Polski, w tym 5 prac wykonanych przez uczniów naszej szkoły, z technikum architektury krajobrazu. Wszystkie prace znalazły się w pierwszej dwudziestce. Wiktoria Flejszman i Julia Kajszczarek otrzymały największą sumę punktów w głosowaniu, otrzymując dyplomy i upominki jako zwycięzcy ” Głosu publiczności”. Oliwia Milczarek, Alicja Majchrzak i Marta Jarzębska otrzymały dyplomy za udział w konkursie. Opiekunem uczestników konkursu była Pani Krystiana Czekalska. Gratulujemy młodzieży. Jesteśmy z nich dumni!