Dziś w naszej szkole, pod czujnym okiem Pana Roberta Mateckiego, odbył się Mikołajkowy szkolny turniej tenisa stołowego.

W turnieju zarówno dziewczęta jak i chłopcy rozgrywali mecze systemem do dwóch przegranych🏓🎄🎅.

💁‍♀️W kategorii dziewcząt 1 miejsce zajęła Julka Pawłowska z klasy V TMŻ, drugie miejsce zajęła Maria Oleska z klasy III TMA, a trzecie Nikola Król z klasy I TW.

🙋‍♂️W Kategorii chłopców pierwsze miejsce zajął Waldemar Miszczak z klasy V TMRiA, drugie miejsce zajął Adam Miszczak z klasy III TMRiA, a trzeci był Michał Zakrzewski z klasy III TMRiA.

Rolą turnieju oprócz wyłonienia najlepszych zawodników i zawodniczek naszej szkoły była również integracja uczniów.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, gratulujemy najlepszym i zapraszamy za rok!😀🏓🎄🎅💚