Uroczystość Urodzinowa Spółdzielni Uczniowskiej „z Sercem” ❤️🎉🎁🎂

Dziś podsumowaliśmy pierwszy rok działalności Spółdzielni Uczniowskiej
z Sercem, cieszyliśmy się z jej sukcesów oraz dziękowaliśmy wszystkim, którzy pracowali na rzecz Spółdzielni i przyczynili się do jej rozwoju.

Za okazaną życzliwość i wsparcie w sposób szczególny podziękowaliśmy Dyrektorowi Szkoły Dominikowi Królakowi oraz Radzie Rodziców wręczając statuetki Przyjaciela Spółdzielni.
Uznanie i wdzięczność okazaliśmy również p. Agnieszce Ryczkowskiej i Natalii Topólniak, które sprawują opiekę nad organizacją pracy Spółdzielni.

Jak mogliśmy zauważyć podczas prezentacji przygotowanej przez p. Agnieszkę Ryczkowską na sukces Spółdzielni przyczyniła się w dużej mierze sumienna praca i zaangażowanie wielu członków Spółdzielni.

Nagrody za wyróżniająca pracę na rzecz Spółdzielni Uczniowskiej „z Sercem” za rok szkolny 2022/2023 otrzymali : Dawid Szewczyk, Szymon Widera, Bartosz Widera, Eryk Szcześniak, Kacper Jasiński, Oliwia Milczarek, Jakub Stępniak, Klaudia Skalska, Maria Oleska , Malwina Gierańczyk, Weronika Sobczyk , Kacper Rybicki, Szymon Jaroszczak, Bartosz Habasiński, Julia Pawłowska, Adrian Gutarowski, Bartłomiej Skalski, Michał Zakrzewski i Kacper Chmielecki.

Jak na urodziny przystało oprócz życzeń, prezentów i niespodzianek został przygotowany dla Jubilatki i jej gości przez p. Natalię Topólniak pożywny i zdrowy tort urodzinowy – kanapkowy.

Uroczystość poprowadzili Oliwia Milczarek – Prezes Spółdzielni w roku szkolnym 2022/2023 ora Dawid Szewczyk Prezes Spółdzielni w obecnym roku szkolnym.

Dziękujemy wszystkim za przybycie na nasze pierwsze urodziny, zapraszamy chętnych uczniów do pracy na rzecz Spółdzielni i do zobaczenia za rok, na kolejnych urodzinach.