Spółdzielnia Uczniowska z Sercem zaprasza.

Słyszeliście o nas już od początku roku szkolnego i wiemy po waszych reakcjach, że nie mogliście się doczekać rozpoczęcia naszej działalności, a zwłaszcza otwarcia sklepiku szkolnego prowadzonego przez Spółdzielnię.

Wyremontowanie pomieszczenia, zakup sprzętu, dokumenty, pisma, zgody sanepidu….to wszystko trochę potrwało ale już zaczynamy.

Więc teraz z ogromną przyjemnością chcemy was poinformować, że oficjalne otwarcie sklepiku szkolnego odbędzie się w czwartek 3 listopada 2022 r.

W oczekiwaniu na sklepik nie próżnowaliśmy.

Spółdzielnia przyjęła nazwę Spółdzielnia Uczniowska z Sercem, został wybrany Zarząd i Rada Nadzorcza Spółdzielni, zostało opracowane wiele dokumentów Spółdzielni oraz logo, które będziecie mogli podziwiać w czwartek.

ZARZĄD:

Prezes Zarządu – Oliwia Milczarek.

Skarbnik- Jakub Stępniak

RADA NADZORCZA:

Przewodniczący RN – Kacper Rybicki

Z-ca Przewodniczącego RN – Bartosz Widera

Sekretarz- Szymon Jaroszczak

Komisja rewizyjna : Szymon Widera, Bartosz Habasiński

Spółdzielnia Uczniowska z Sercem pod opieką nauczycieli opiekunów p. Agnieszki Ryczkowskiej i Natalii Topólniak działa na rzecz rozwoju osobowości swoich członków, poprzez organizowanie działalności handlowej, kulturalnej, oświatowej, sportowej oraz rozrywkowej, zgodnie z własnymi potrzebami i możliwościami organizacyjnymi, w porozumieniu z Dyrektorem szkoły.