🌼🍃🦋 Nasz szkolny botanik. Letnia feria barw! Można zachwycać się w nieskończoność! A Ty lubisz rośliny? Czy dla Ciebie również są tak niesamowite i piękne jak dla nas? Rozpocznij naukę w technikum architektury krajobrazu a świat roślin pochłonie Cię całkowicie. Na tym kierunku nauczysz się projektować, urządzać i pielęgnować tereny zieleni! Zdobyta wiedza pozwoli Ci spełniać własne marzenia, oraz marzenia innych osób o pięknym ogrodzie. Doświadczenia nabierzesz na szkolnym botaniku! Zapraszamy! 💚

P.S. 

📚W naszej szkole każdy uczeń otrzymuje darmowy zestaw podręczników!

🛏 Możesz liczyć na darmowe zakwaterowanie w internacie!

🚙 Będziesz miał możliwość bezpłatnego zdobycia prawa jazdy kat. T, a w technikum mechanizacji rolnictwa i agrotroniki także kat. B!

🌍 Czekają Cię staże zagraniczne!