🇬🇷🇵🇱

Kolejne dni międzynarodowych praktyk zawodowych za nami. Poznaliśmy się z przedstawicielami i pracownikami firm oraz organizacją pracy.

🙋🌿Uczniowie z TAK dokonali oceny stanu roślin oraz przeprowadzali zabiegi pielęgnacyjne roślin ozdobnych.

🙋‍♀️🍅🫒Dziewczynki z TŻiUG zapoznały się z surowcami i półproduktami kuchni greckiej, ich wartościami odżywczymi i prozdrowotnymi.

🙋🚜Uczniowie z TMRiA na plantacji granatów dowiedzieli się, jak organizuje się pracę w greckim gospodarstwie rolnym. Dokonywali przeglądu stanu technicznego urządzeń i maszyn rolniczych.

🚌Po zakończeniu zajęć praktycznych wybraliśmy się na wycieczkę do klimatycznego miasteczka Paleos Panteleimonas.

🏐🏆Ps: Pan Robert Matecki dba o dobrą kondycję fizyczną grupy i zorganizował zawody w plażowej piłce siatkowej. Relacja z zawodów w kolejnych postach!

Stay tuned! 😀