Obudził mnie dziś deszcz, krople miarowo uderzały o parapet. Wyjrzałam przez okno i powiedziałam głośno do, samej siebie: „Nie wierzę własnym oczom! Przecież w Dzień Dziecka musi świecić słońce!”. Jadąc do pracy w strugach deszczu myślałam:
„To tylko deszcz. Ciepły, wiosenny deszcz … i tak stworzymy słoneczną atmosferę naszym dzieciakom w szkole” 🌞🎈🧸🎁 I tak się stało:
🏐 Międzyklasowe mecze w piłkę siatkową rozgrzały wszystkich. Siatkarskie emocje to zawsze doskonała zabawa i integracja dla młodzieży 💚
🎬 Obejrzeliśmy film pt. „Projekt Adam”, zjedliśmy kilogramy popcornu🍿 i mnóstwo przepysznych lodów🍦
Gdy wyszliśmy przed szkołę na wspólne pamiątkowe zdjęcie – świeciło już Słońce 🌞 To był dobry, piękny dzień, bo taki powinien być Dzień Dziecka!
Jeszcze raz życzymy dzieciom wszystkiego co najlepsze oraz mnóstwo miłości płynącej do Was na co dzień ❤️❤️❤️