🐝🐞🦋 W dniu dzisiejszym gościliśmy w naszej szkole uczniów z klas ósmych Szkoły Podstawowej w Kterach oraz Szkoły Podstawowej w Górze Św. Małgorzaty. Uczestniczyli oni w lekcji otwartej prowadzonej przez Panią Danutę Krawczyk: „Owady pożyteczne”. Po wysłuchaniu krótkiego wstępu uczniowie mogli samodzielnie wykonać świece z pszczelego wosku oraz domki dla owadów. Oczywiście, kiedy mowa o owadach pożytecznych nie mogło zabraknąć degustacji miodów. 😋 W trakcie zwiedzania szkoły nasi goście zostali poczęstowani goframi upieczonymi przez dziewczynki z technikum żywienia i usług gastronomicznych. Ósmoklasiści odwiedzili warsztaty szkolne oraz spacerowali po naszym zabytkowym parku, gdzie przy hotelu dla owadów mogli podziwiać pracę pszczół murarek. Dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy ponownie na Dni Otwarte szkoły 7 maja!!!