🙋‍♀️🙋W dniach 31.03. – 01.04. Amelia Fidrysiak, Dominik Dutkiewicz i Rafał Koczaski wzięli udział w półfinale olimpiady ,,Polska wieś w Europie”, który odbył sie w Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Zduńskiej Dąbrowie

🧏‍♀️ Podczas olimpiady uczestnicy brali udział w warsztatach COFE (Konferencja w sprawie przyszłości Europy).

🙋‍♂️Uczniowie odbyli również spotkanie z przedstawicielem Komisji Europejskiej i Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

➡️W drugim dniu nasza drużyna rywalizowała na poziomie regionalnym z koleżankami i kolegami z ośmiu szkół resortowych.

🏆Finał okazał się pełnym sukcesem. Nasza drużyna zajęła pierwsze miejsce i zakwalifikowała się do ogólnopolskiego etapu olimpiady.

🎉Obok zmagań olimpijskich nie zabrakło atrakcji. Zwiedziliśmy szkołę gospodarzy, obejrzeliśmy pokaz tańca ludowego oraz zwiedziliśmy Pałac w Nieborowie.