🍀 Szkolimy się na wielu płaszczyznach! 😊 W dniu dzisiejszym uczniowie naszej szkoły wzięli udział w szkoleniu organizowanym w Gminnym Ośrodku Kultury w Bedlnie na temat „Zdrowy styl życia – zdrowy styl bycia”. Współorganizatorem spotkania był Łódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Bratoszewicach, Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa oraz Polska smakuje. Młodzież mogła poszerzyć swoją wiedzę dotyczącą zasad zdrowego odżywiania oraz zdrowego stylu życia. Słuchacze dowiedzieli się jak z wykorzystaniem polskich produktów sezonowych można jeść kolorowo i przede wszystkim zdrowo. Można było podziwiać świąteczne, wielkanocne wypieki przygotowane przez panie z Koła Gospodyń Wiejskich. Na zakończenie spotkania zostaliśmy poczęstowani żurkiem, a słodkości również czekały na naszą degustację. 🍪🥧 To był wspaniale spędzony czas! Dziękujemy za zaproszenie.