Wigilia w Internacie 🎄🎅❄🎁
Święta tuż, tuż, więc i w naszym internacie zapanował świąteczny nastrój. Spotkanie wigilijne jest tradycją naszego internatu i szczególnym wydarzeniem w życiu jego mieszkańców. To kultywowanie tradycji związanej ze świętami Bożego Narodzenia, a także przeżywanie ich wśród kolegów, co pogłębia więzi i integrację uczniów.
Ta szczególna uroczystość odbyła się 16 grudnia 2021 roku w stołówce internackiej. Przy biało nakrytym stole spotkali się wychowankowie internatu z gronem pedagogicznym placówki oraz dyrekcją szkoły. Świąteczny nastrój podkreślił występ artystyczny młodzieży przygotowany przez Panią Klaudię Dregier.
Następnie zebrani zasiedli do wieczerzy i spożywali przygotowane przez nasze kucharki potrawy wigilijne. Pod koniec wieczerzy wizytę złożył Święty Mikołaj ze śnieżynkami. Każdy grzeczny wychowanek internatu został obdarowany prezentem. Wigilia przebiegała w atmosferze rodzinnego ciepła i wzajemnej życzliwości.