W imieniu Marszałka Województwa Łódzkiego Departament Kultury i Edukacji wraz z Fundacją Rozwoju Systemu Edukacji zaprasza do udziału w spotkaniu informacyjnym dotyczącym oferty programu ERASMUS+ organizowanego dla sektora Kształcenie Zawodowe oraz sektora Edukacji Dorosłych.
Wydarzenie odbędzie się

28.09.2021r (wtorek) o godzinie 10:30

w Zespole Szkół i Placówek Oświatowych Nowoczesnych Technologii WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO

w Łodzi ul. Gabriela Narutowicza 122, 90-145 Łódź

Zgłoszenia do udziału w spotkaniu należy wysyłać na adres zaproszenia@lodzkie.pl ze wskazaniem liczby osób, nazwą i adresem szkoły/ instytucji*.

Podczas spotkania dowiedzą się Państwo:
– jakie są cele programu
– kto i na co może składać wnioski,
– jakie są zasady oceny wniosków oraz ich finansowania,
* Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wytypowanie maksymalnie dwóch osób
z Państwa szkoły, ważna będzie kolejność zgłoszeń.

Szczegółowy program spotkania:

Godzina 10:40 do 12:00

Oferta sektora Kształcenie i Szkolenia Zawodowe
(zasady wnioskowania, charakterystyka działań, zasady finansowania, kryteria formalne i merytoryczne oceny wniosków, terminy wnioskowania).
Akcja 1 – Mobilność edukacyjna. Akredytacja.
Akcja 2 – Projekty partnerstw
Panel: Pytania, odpowiedzi
Godzina 12:00 do 12:20
Prezentacja projektu „dobrej praktyki” realizowanego przez beneficjenta sektora Kształcenie i Szkolenia Zawodowe z województwa łódzkiego.

Godzina 12:20 do 12:40
Przerwa
Godzina 12:40 do 14:00
Oferta sektora Edukacji dorosłych
Akcja 1 – Mobilność edukacyjna. Akredytacja.
Akcja 2 – Projekty partnerstw
Panel: Pytania, odpowiedzi
Godzina 14:00 do 15:00
Prezentacja projektu „dobrej praktyki” realizowanego przez beneficjenta sektora Edukacja Dorosłych z województwa łódzkiego.

Przy okazji chcielibyśmy poinformować, że jako przykład drugiej dobrej praktyki (AE) wybraliśmy projekt Polskiego Ośrodka Sztuki, pt. „Odkurzamy Dom kultury”.

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Łodzi, realizującego projekt pt. „Wielozawodowe mobilne praktyki uczniowskie” w ramach Akcji 1. Mobilność edukacyjna.

Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego
Departament Kultury i Edukacji