W dniu 22 sierpnia 2021 r. nasza szkoła brała udział w uroczystościach dożynkowych w gminie Krzyżanów. Rozpoczęto dożynki od przemarszu korowodu spod kapliczki na teren Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu, który był reprezentowany przez poczet sztandarowy naszych uczniów. Tam odbył się ceremoniał dożynkowy i starości wręczyli wójtowi wypieczony chleb.
Następnie zgromadzeni wzięli udział w mszy polowej. Następnie rozpoczęły się występy artystyczne zespołów: Sing Sing, Kaszewianki, Krzyżanówek, Niezpominajki, Rustowianki, Siemienic.
O godz. 16-tej odbył się występ zespołu disco polo „Mig”. Ponadto w programie imprezy m.in. bezpłatna strefa zabaw dla dzieci: dmuchańce i eurobungee, regionalne przysmaki, wiejski stół i bogate zaplecze gastronomiczne. Atrakcją naszego stoiska było malowanie tatuaży dzieciom przez Anię. Na zakończenie imprezy zabawa ludowa z zespołem Magnat.