Dzisiaj po raz ostatni dzwonek zabrzmiał dla klasy maturalnej naszej szkoły. Ich pożegnanie się ze szkołą zapoczątkowała krótka uroczystość z okazji 230 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3-go Maja. Następnie słowa gratulacji skierowała do absolwentów p. Dyrektor – Danuta Krawczyk, która w swoim przemówieniu podczas rozdania świadectw, zachęcała ich do dalszych wysiłków w zdobywaniu wiedzy i kształtowania osobowości. Przyszedł wreszcie czas na podziękowania dla wszystkich, którzy przyczynili się do wzrostu tegorocznych maturzystów. Były podziękowania dla Dyrekcji, Wychowawcy, grona pedagogicznego i pracowników administracyjnych. Maturzystom z kolei dziękowali za wspólny pobyt w szkole ich młodsi koledzy, organizując mundurową oprawę uroczystości. Zatem koniec. Ostatni dzwonek… A w maju matura – całkiem nowy krok w dorosły już świat. Nam pozostaje tylko trzymać kciuki i szeptać „Będzie dobrze!”