Profesjonalny atlas przeznaczony dla 8 osób ćwiczących jednocześnie to nowy gadżet 😉 w naszej szkole. W wyposażeniu posiada następujące stanowiska: wypychanie siedząc i leżąc, motylek, wyciąg z góry i z dołu, czworogłowy i dwugłowy uda, ławka skośna, DIP, twister stojąc oraz przyrząd na mięśnie grzbietu. Osłony stosów wykonane są z poliwęglanu. Cichą pracę stosów zapewniają obciążniki z nakładką PCV, regulacja odbywa się za pomocą magnetycznego selektora obciążenia. Elementy tapicerskie zostały dopasowane do anatomicznych kształtów ćwiczącego, co sprzyja komfortowi i bezpieczeństwu użytkowania.
Nic, tylko czekać na szybki powrót uczniów do szkoły. Będziemy ćwiczyć tężyznę fizyczną jak należy! 💪💪💪

Zakupione zostały również nowe stoły do tenisa stołowego.