W dniu dzisiejszym uczniowie ZSCKR w Mieczysławowie wystąpili w finale województwa łódzkiego „Licealiady” szkół ponadgimazjalnych w tenisie stołowym chłopców w Zelowie. W zawodach wzięło udział 12 najlepszych drużyn z naszego województwa. Chłopcy ostatecznie ukończyli zawody na wysokim 7 miejscu. Szkołę reprezentował Jakub Pawłowski z klasy I i Filip Jagodziński- klasa IV. Gratulujemy, jesteśmy dumni i dziękujemy za reprezentowanie naszej szkoły oraz powiatu na tak wysokiej rangi zawodach.
Wyniki chłopców:
Mecze w grupie „D”:
ZSP Nr 2 Pabianice- ZSCKR Mieczysławów 3-1
ZSCKR Mieczysławów – ZSP Nr 1 Tomaszów Mazowiecki 3-0
Po zajęciu drugiego miejsca w grupie „D” graliśmy w finale B ( tzw. grupie przegranych), systemem pucharowym, gdzie każda porażka eliminowała nas z dalszej gry w turnieju. Zawody zakończyliśmy po przegranym spotkaniu z ZSP Nr 1 Opoczno 0-3 ostatecznie zajmując miejsce 7.