Nasza szkoła w dniach 30 listopada – 2 grudnia 2018 roku brała udział w Narodowej Wystawie Rolniczej na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Była to wystawa zorganizowana przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. W trzech pawilonach prezentowały się szkoły rolnicze, których organem prowadzącym jest MRiRW, urzędy marszałkowskie, organizacje branżowe i gospodarstwa agroturystyczne oraz koła gospodyń wiejskich. Na stoisku naszej szkoły pojawiły się elementy promujące miasto Kutno oraz Święto Róży. Podczas targów odbywały się również liczne degustacje, pokazy kulinarne, konkursy, zabawy i animacje dla dzieci. Można było oglądać ekspozycje prezentujące historyczne i współczesne maszyny rolnicze oraz najnowocześniejsze urządzenia, takie jak np. drony, które wykorzystują system GPS do nawożenia upraw. Odbywały się również liczne konkursy dotyczące ekologii. Wystawa ta była przeglądem współczesnych osiągnięć w rolnictwie, a także pokazaniem tradycji i dziedzictwa polskiej wsi.