„Czadowa edukacja” – I miejsce Mieczysławowiaków!

21 września 2018r. uczniowie ZS CKR w Mieczysławowie wraz z opiekunem –  kapitanem KP PSP w Kutnie Panem Zdzisławem Pęgowskim wzięli udział w zawodach kończących projekt „Czadowa edukacja”.

Uroczyste zakończenie akcji edukacyjnej „Czadowa edukacja”, która w 2018 roku realizowana była w ramach kampanii społecznych Ministra Spraw Wewnętrznych
i Administracji „Czad i ogień. Obudź czujność” oraz „Kręci mnie bezpieczeństwo”, odbyło się w Strażackim Miasteczku na Placu Wolności w Kutnie.

Drużyna z naszej szkoły w składzie: Mateusz Gawryszczak, Norbert Pietrzak, Aleksander Olczak i Kacper Lasocki zdobyła I miejsce. Chłopcy musieli wykazać się wiedzą w teorii oraz praktyce z zakresu bezpieczeństwa przeciwpożarowego, a także z umiejętności udzielania pierwszej pomocy.

Gratulujemy serdecznie!