ZAPROSZENIE NA UROCZYSTOŚCI OBCHODÓW

„ZŁOTEJ MATURY”

W roku 2018 mija 50 rocznica pierwszej matury absolwentów trzyletniego Technikum rolniczego naszej szkoły. Inicjatorem i założycielem technikum był ówczesny dyrektor szkoły Pan Zdzisław Piekarek. Z inicjatywy pierwszych maturzystów z lat 1968-1970, dnia 22 czerwca 2018 roku odbędzie się spotkanie absolwentów, byłych nauczycieli, zaproszonych gości, pracowników szkoły i uczniów. Podczas uroczystości nastąpi odsłonięcie tablicy upamiętniającej dyrektora Zdzisława Piekarka.

W PROGRAMIE UROCZYSTOŚCI

7.00 Msza Św. w intencji ś.p. Zdzisława Piekarka i wszystkich  zmarłych nauczycieli i pracowników szkoły w kościele

w Kutnie- Łąkoszyn.

9.00 Uroczystości zakończenia roku szkolnego, wręczenie  świadectw.

10.00 Odsłonięcie pamiątkowej tablicy.

10.30 Spotkania absolwentów.

13.00 Uroczysty obiad.

Po obiedzie ciąg dalszy spotkania absolwentów.

Opłaty dla uczestników  uroczystości obchodów „ Złotej Matury”

1. Uroczysty obiad- koszt 25 zł.
  2. Nocleg w internacie w nocy 21/22 i 22/23 czerwca 2018 roku

-opłata za jedną noc 20 zł.

( śniadanie i kolacja płatne dodatkowo 5 zł. za  każdy posiłek)

1. Do dyspozycji uczestników Jubileuszu będzie kawiarenka, z możliwością zakupu kawy i ciasta.
  2. Przy słonecznej pogodzie, w godzinach popołudniowych, przewiduje się dodatkową możliwość zakupu potraw z grilla.
  3. Opłaty za posiłki i nocleg należy wpłacać na konto Rady Rodziców z dopiskiem” Złota Matura” i za co opłata

Numer konta do wpłat na „Złotą maturę”:

Rada Rodziców Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego  w Mieczysławowie

Mieczysławów 2