Fanów dwóch i czterech kółek zabytkowych pojazdów z całej Polski gościliśmy w murach naszej szkoły. Rajd „Szlakiem walk nad Bzurą”  stanowił formę upamiętnienia bohaterstwa polskich żołnierzy w kampanii wrześniowej. Uczestnicy rajdu wysłuchali wykładu na temat: Generał Kutrzeba w Głogowcu i okolicach Kutna. Na cmentarzu w Głogowcu uporządkowali mogiłę żołnierską i uczestniczyli we Mszy św. w intencji poległych. Na terenie naszej placówki odbywały się zawody strzeleckie, konkursy sprawnościowe, było ognisko,  pieczenie kiełbasek i   koncert muzyczny, a na zakończenie uczestnicy rajdu złożyli kwiaty pod tablicą szkoły upamiętniającą Mieczysławowiaków poległych w obronie ojczyzny. Zabytkowe pojazdy, liczące sobie kilkadziesiąt lat, wzbudziły ciekawość okolicznych mieszkańców.