Koniec kwietnia tradycyjnie oznacza zakończenie nauki klasy czwartej w naszej szkole. To była wyjątkowa klasa, powiedziała dyrektor szkoły Danuta Krawczyk. To ci uczniowie cztery lata temu zaczynali innowację pedagogiczną klasy mundurowej strażackiej, w której zajęcia prowadził kapitan Zdzisław Pęgowski. To uczniowie tej klasy osiągali sukcesy sportowe w tenisie stołowym, angażowali się w akcje charytatywne organizowane na terenie szkoły jak i w środowisku, Byli aktywni w pracy samorządu szkolnego i pracach na rzecz szkoły. Dyrektor szkoły wręczyła nagrody najlepszym uczniom. Nagrody otrzymali: Anna Kacprzak, Piotr Stoliński, Filip Jagodziński, Cezary Kaźmierczak.

Zakończenie szkoły to właściwy moment aby pogratulować i podziękować rodzicom. Listy gratulacyjne otrzymali rodzice najlepszych uczniów Państwo Kacprzak i Państwo Stolińscy, a podziękowania za długoletnią pracę w Radzie Rodziców otrzymała Pani Kowalska.

Wraz ze świadectwami ukończenia szkoły uczniowie otrzymali certyfikaty ukończenia szkolenia KRAVMAGI. Po części oficjalnej rozpoczęła się część artystyczna przygotowana przez uczniów klasy Trzeciej. Zabawne scenki kabaretowe i pokaz zdjęć absolwentów na przestrzeni 4 lat wzbudzał radość widzów.

Absolwenci. Połamania piór na maturze i powodzenia w dorosłym życiu.