馃棐馃枊Konkurs dla szk贸艂 na najlepszy biznesplan – Moje zr贸wnowa偶one i innowacyjne gospodarstwo

Zapraszamy uczni贸w szk贸艂 rolniczych prowadzonych i nadzorowanych przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi do udzia艂u w konkursie 鈥濵oje zr贸wnowa偶one i innowacyjne gospodarstwo鈥 na najlepszy biznesplan. Zg艂oszenia wraz z pracami konkursowymi przyjmujemy do 15 listopada 2023 r. Na najlepsze prace czekaj膮 atrakcyjne nagrody pieni臋偶ne oraz upominki rzeczowe.

馃憠Kto mo偶e wzi膮膰 udzia艂?

Do udzia艂u w konkursie zapraszamy uczni贸w szk贸艂 rolniczych prowadzonych i nadzorowanych przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Do Konkursu mog膮 si臋 zg艂asza膰 zespo艂y od 3 do 6 os贸b. W sk艂ad zespo艂u mog膮 wchodzi膰 zar贸wno uczniowie, kt贸rzy uczestniczyli, jak i nie uczestniczyli w szkoleniu nt. sporz膮dzania biznesplan贸w organizowanym przez Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie.

馃懇鈥嶐煆獽onkurs ma na celu zach臋canie do podejmowania w swoim gospodarstwie rodzinnym inicjatyw, w tym przy wykorzystaniu 艣rodk贸w unijnych, na rzecz jego rozwoju. Nale偶y uwzgl臋dni膰 innowacyjne rozwi膮zania, efektywne wykorzystanie zasob贸w oraz 艂agodzenie presji 艣rodowiskowej przez produkcj臋 rolnicz膮.

鉃★笍Szczeg贸艂y dotycz膮ce zg艂osze艅 oraz regulamin konkursu dost臋pne pod linkiem:馃憠 bit.ly/46AyUWl