馃毆馃獰Wczoraj w naszej szkole odby艂y si臋 Drzwi Otwarte dla uczni贸w klas 8. 

馃拋馃拋鈥嶁檧锔廙艂odzie偶 z zaprzyja藕nionych szk贸艂 podstawowych, m.in z Wroczyn, Kter czy Nowem, mia艂a okazj臋 pozna膰 ofert臋 naszej szko艂y i uczestniczy艂a w warsztatach florystycznych, kulinarnych, matematycznych, geograficznych, j臋zykowych, a tak偶e tych zwi膮zanych z rolnictwem precyzyjnym. Uczniowie mieli tak偶e okazj臋 zwiedzi膰 Internat i zapozna膰 si臋 z warunkami zakwaterowania.

馃惗馃惐馃惏馃惍Dodatkow膮 atrakcj膮 by艂o spotkanie z lekarzem weterynarii i prezentacja ci膮gnik贸w.馃殰馃殰馃殰

Nasi go艣cie mieli szans臋 spr贸bowa膰 tak偶e swoich si艂 w ta艅cu belgijskim.

Sp贸艂dzielnia Uczniowska natomiast nagrodzi艂a najwytrwalszych uczestnik贸w pokaz贸w, darmowymi smako艂ykami ze swojego sklepiku 馃構

To by艂 wyj膮tkowy Pierwszy Dzie艅 Wiosny!馃崁馃尫馃尭馃尯馃尫 

A na tym nie koniec – stay tuned! 馃槂馃槉