👨‍🎓👩‍🎓”Ostatnj raz z moją klasą…” 🥺❤️ Dziś kolejny rocznik absolwentów opuścił szkolne mury. Dzień ukończenia szkoły to moment, w którym radość miesza się ze smutkiem, a łzy wzruszenia nie dziwią nikogo. 

Abiturienci A.D. 2022 odebrali dziś świadectwa ukończenia szkoły z rąk Pana dyrektora Dominika Królaka i wychowawczyni Pani Anny Antczak. 

Marcin Szymański z klasy IV TMRiA ukończył szkołę z wyróżnieniem, a dumni rodzice otrzymali list gratulacyjny.

Absolwenci przekazali sztandar szkoły swoim młodszym kolegom oraz złożyli uroczystą przysięgę, która była zwieńczeniem czteroletniej nauki w ZSCKR w Mieczysławowie.

Klasa III TMRiA/TAK i III TMRiA wraz z Panią Krystianą Czekalską przygotowała pożegnanie pod tytułem „Piosenka jest dobra na wszystko”. Inspiracją był Kabaret Starszych Panów, w których rolę wcielili się Bartek Grodecki i Szymon Kowalewski. 

Weronika Lewandowska i Karolina Wesołowska, nie kryjąc łez, zaśpiewały: ” Ale to już było i nie wróci więcej, choć tak wiele się zdarzyło to do przodu wciąż wyrywa głupie serce (…)” ❤️

🍰💐📸 Kwiaty, tort, pamiątkowe zdjęcia i obowiązkowe trzy rundki wokół szkoły upłynęły w przemiłej i wzruszającej atmosferze, a przekwitająca za oknem magnolia przypominała nieśmiało, że matura tuż, tuż…

Powodzenia Kochani 🍀