馃悵馃悶馃 W dniu dzisiejszym go艣cili艣my w naszej szkole uczni贸w z klas 贸smych Szko艂y Podstawowej w Kterach oraz Szko艂y Podstawowej w G贸rze 艢w. Ma艂gorzaty. Uczestniczyli oni w lekcji otwartej prowadzonej przez Pani膮 Danut臋 Krawczyk: „Owady po偶yteczne”. Po wys艂uchaniu kr贸tkiego wst臋pu uczniowie mogli samodzielnie wykona膰 艣wiece z pszczelego wosku oraz domki dla owad贸w. Oczywi艣cie, kiedy mowa o owadach po偶ytecznych nie mog艂o zabrakn膮膰 degustacji miod贸w. 馃構 W trakcie zwiedzania szko艂y nasi go艣cie zostali pocz臋stowani goframi upieczonymi przez dziewczynki z technikum 偶ywienia i us艂ug gastronomicznych. 脫smoklasi艣ci odwiedzili warsztaty szkolne oraz spacerowali po naszym zabytkowym parku, gdzie przy hotelu dla owad贸w mogli podziwia膰 prac臋 pszcz贸艂 murarek. Dzi臋kujemy za odwiedziny i zapraszamy ponownie na Dni Otwarte szko艂y 7 maja!!!